Klub "RC Žlíbek TJS-Padochov" byl založen v říjnu léta páně 2008

Diskuze o těchto stránkách

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6537"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Ahoj, nebude někdo na dráze tuto neděli (11.9.2016)? Rád bych se podíval. Mám nějaké auta (dvě osminy, buggy a truggy), ještě jsem u vás nebyl.
foto ze dne 12.8.2016
http://danhar1.rajce.idnes.cz/RC_Zlibek-2016
RC Klub Brno - RC Klub Brno - Pivko ve Žlíbku (1/1)
http://rcklub-brno.cz/index.php/forum/akce-a-setkani/27-pivko-ve-zlibku
Ahoj, našlo se ve Žlíbku nějaké dálkové ovládání GOPRO. Nechybí někomu?
zdar o víkendu jsme opravili trať.Posekala se tráva.Kdo máte zájem napište,kdy se vám hodí a půjdeme si zajezdit.Já jdu zrovna teď.smiley
Dobrý den, tak jsme se dnes byli podívat na dráze a pro naše auto (1:10 Elektro Monster Truck Detonator 4WD) byla trať sjízdná. Resp. malá má problémy se vůbec udržet na trati, takže paráda.Už teď se těšíme na další návštěvu (asi budeme muset přikoupit třetí baterku a rozhodně silnější jak 18-ti stovku).
Ahoj, na dráhu teď nechodíme, jezdíme v sokolovně na koberci s silničkami 1/16. Ven půjdeme až se trochu oteplí tak se tam třeba potkáme.
Ahoj, chtěli by jsme kolem vánoc udělat nějakou vánoční besídku.
Šlo by to udělat v sále a zpříjemnit si to z ježděním na kobercové dráze.
Pokud by měl někdo zájem se sejít dejte vědět.
Ahoj, tak jsme si pořídily ty modely a udělali dráhu v sokolovně je to super.Tady je odkaz na naše první ježdění.
https://www.youtube.com/watch?v=tpyfmw_JZcs
Ten odkaz nějak nejde, pod tímto to jde najít.
1/16 Brushless 4WD Mini Rally Car
Ahoj, tak jsme se domluvili že pořídíme tu časomíru, taky si budeme pořizovat na zimu silniční autíčka 1/16 a budeme jezdit v sokolovně v Padochově na koberci. Budeme kupovat autíčka z hobby kingu všichni stejné a nebudou povolené žádné úpravy. Pokud by měl někdo zájem tak dejte vědět můžeme se i domluvit na objednávce. Výjde to asi na 2.500kč i s dvěma lipol baterie.
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__18766__1_16_Brushless_4WD_Mini_Rally_Car_.html
.
Ahoj, v sobotu 5.9 v 9.00 h ježdění ve žlíbku přijďte
v neděli 6.9 v 15.30 h
Ahoj, dráha je v provozu tak že už se může jezdit. Ještě jsem našel stránky kde klub vyřešil po svém časomíru www.ouda.cz. mrkněte na to a napište názor jestli by nestálo za to si ji pořídit? Pokud by se pořídila tak jsme s Radimem uvažovali pořídit na zimu nějaké mini infermo nebo třeba mě se líbí losi 1:14 4wd. Je možno jezdit v sokolovně byla by to s tou časomírou docela zábava , jekor by nebyl problém sehnat za slušnou cenu už jsem se na to ptal. Dejte vědět co na to říkáte a návrhy jaké popřípadě by se hodilo auto.
Ahoj, tak jsem strávil 3 dny sekáním trávy.V těch vedrech velice příjemné, samozřejmě to nikoho nenapadne, v autíčkách máme všichni několik tisíc, ale udržovat provozuschopnou dráhu se nikomu nechce. Pokud to půjde takhle dál tak já s autíčkama budu končit. Chodí tam na údržbu jenom Radim a to je bohužel málo. Je potřeba to ještě shrabat a odvést hromady které jsou na dráze. Napřed jsem tam strávil dopoledne vykopáváním přerostlé trávy, struna by to nevzala a potom 2 dny sekání. Je potřeba ještě spravit vylomený mantinel a dá se jezdit cca 2 dny práce. Tak jsem zvědav kdo bude ochoten jít pomoci nebo to jako vždy zůstane na mě a Radimovi.
opravuji července
Ahoj, víme o tom, sháníme dřevo na opravu , oprava bude až v půlce června (dovolena).Dřevo by mělo být taky až v červenci , napíšu jak to půjdeme dělat, kdo bude chtít může se přidat
09.09.2016 12:10:23
Sephirox
Těšíme se i na Vaši případnou návštěvu u nás na RC dráze.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one